Hakkımızda

Bilişim sektörüne uzun süredir hizmet veren profesyonel bir ekip tarafından 2019 yılında kurulan Trendilan Danışmanlık, ülkemizin hızla yükselen online pazarına ilan sektöründe hizmet vermek için trendilan.com’u hayata geçirmiştir. Benzeri birçok e-ticaret sitesinden farklı olarak tek bir kategoride yoğunlaşmayıp, tüm ilan kategorilerine kapısını açmıştır.

Büyük bir ekip tarafından yönetilen ve sürekli yenilenen ilanlarıyla sektöründe hızla yükselen trendilan.com zengin kategoriyle Türkiye’nin yeni ilan markası olarak dikkat çekmektedir. Güvenilir ve güncel ilanları ile geniş bir yelpazede kategorileşen trendilan.com ile emlaktan vasıtaya, hobiden sanayiye, alışverişten kariyere, yedek parçadan aksesuara kadar binlerce ilan ile kullanıcıların birçok fırsattan zamanında haberdar olup yakalaması hedeflenmiştir.

Anlaşılır bir yazılım ve güçlü bir teknoloji ile hizmet veren trendilan.com’un hedefi ülke genelindeki tüm ilanların bünyesinde toplanarak kullanıcılara ulaştırılmasıdır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışı ile sektöründe fark yaratmak için yola çıkan trendilan.com, e-ticarete yeni bir anlam katmak için çalışmalarını hızla sürdürmektedir.